Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: bombi21 » 2018.11.02. 13:04

Sziasztok!

Én Julian Brandt-nak örülnék a legjobban,bár nem sok mindent hallani róla,a Leverbe sem fér be mindig-ez számomra érthetetlen is.
bombi21

HozzászólásSzerző: procee » Tegnap, 12:21

A Te kit igazolnál topicban említettem a Frankfurt remeklő hármasát, köztük Jovicot.
Hoeneß lehet elolvasta.. :D

https://www.transfermarkt.de/hoeness-bdquo-man-muss-sehen-wer-zu-gebrauchen-ist-ldquo-ndash-frankfurts-jovic-im-fokus/view/news/323543
procee

HozzászólásSzerző: mia san mia » Tegnap, 13:59

Az angol sajtó bedobta Aaron Ramsey nevét a kalapba. A walesi nem tudott megegyezni az Arsenallal a folytatásról, ezért nyáron ingyen mozdítható (a'la bombaigazolás)
Az independent szerint hosszútávú szerződést köthet Münchenben.
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: Thommeyy » Tegnap, 20:02

mia san mia írta:Az angol sajtó bedobta Aaron Ramsey nevét a kalapba. A walesi nem tudott megegyezni az Arsenallal a folytatásról, ezért nyáron ingyen mozdítható (a'la bombaigazolás)
Az independent szerint hosszútávú szerződést köthet Münchenben.

Lejáró szerződés? Uli úgy rárabol, hogy a fal adja a másikat. Éljen a kukázás, hajrá Uli!
Thommeyy

HozzászólásSzerző: Bayern90 » Tegnap, 20:07

nem tudom, hogy miért kell a fórumba ötször bejelentkezni, hogy egy posztot írjak, de nagyon idegesítő. Egy ráncfelvarrás ráférne az oldalra is, nem csak a csapatra.

Amit akartam: De Ligt nevét mindig látom a szurkolói top3-as listán, személy szerint fogalmam sincs, hogy ki ő, életemben nem is láttam játszani (bár ha Ajaxos akkor csak kellett ellenünk)).
Bayern90

HozzászólásSzerző: Kozi31 » Tegnap, 21:32

Ramsey ingyen? A nidóinknak nem kell több! Megvan a beígért klasszis ráadásul a pénz csak gyarapszik! Dübörög a gazdaság.... Egyébként a velszi az mégis minek, meg hova???Középre megvan a csapat! Van egy olyan értésem, hogy ezek nem fogják kifizetni James árát a Realnak, ha ingé jöhet Ramsey!
Kozi31

HozzászólásSzerző: Racilaci » Tegnap, 21:37

Olyannyira, hogy a rangado24.hu-n épp ez az egyik vezető hír: James-hez már nem ragaszkodunk. Ellenben ezen lap szerint Jovic is bekerült a célkeresztbe (nem tudom, neki mikor jár le a szerződése az EF-nél-:)))))

Tegnapi hír viszont, hogy ajánlatot tettek Zidane-nak.
Racilaci

HozzászólásSzerző: procee » Tegnap, 22:24

Ahogyan a kalapba került egyes infók szerint Rebic és Havertz! (ha James nem marad, azt csak Havertz érkezésével fogadom el, sőt, szorgalmaznám is ezt a dolgot, ha lehet :D) neve is, valamint Pavard biztosan érkezni fog!

A Jovic-Havertz kettős, az iszonyat nagy fogás lenne, mindketten fiatalok, klasszis potenciállal. Ujjongani fogok ha jönnek!

Másrészről azért felmerült Vogt neve is, nem értem, hogyan... Nála sokkal jobb opciók is vannak, onnan szemezgessünk.

Hoeness lenyilatkozta, hogy csak azokra a játékosokra van szükségünk, akik hasznosak a csapatnak. Valami elindult szerintem. Kíváncsian várom, ebből mi lesz. Nagyon érdekes szezon, szezonok elé nézünk majd...
Abban azonban nem vagyok biztos, hogy egy ilyen volumenü váltást Kovac kezeire kellene bíznunk...sőt.. :roll: Ezért is üdvözölném akár Zidane érkezését is. Elég sok francia játékosunk is van. ;) ( S talán, ha ő jönne, a nemrégiben a Bundesligáról igencsak kecsegtetően nyilatkozó Griezmannt is könnyebben lehetne idecsábítani! :D )
procee

Előző

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb